OBIEKTYWNE SPOJRZENIE NA PALETY DREWNIANE

Obiektywne spojrzenie na Palety Drewniane

Obiektywne spojrzenie na Palety Drewniane

Blog Article

Działalność NDHP Polska opiera się na zaawansowanym procesie produkcyjnym, łączącym precyzję z nowoczesnymi technologiami. Nasze linie produkcyjne są wyposażone w najnowsze maszyny, co pozwala na efektywną i szybką produkcję palet o różnych wymiarach oraz indywidualnej specyfikacji. Dbamy o każdy etap procesu – od selekcji surowców, przez obróbkę drewna, aż po finalny montaż i kontrolę jakości gotowego produktu. Taki schemat produkcji pozwala zagwarantować naszym klientom palety wykonane z najwyższej jakości drewna, które są gotowe sprostać nawet najtrudniejszym warunkom eksploatacji.

Paleta przemysłowa 1200×1000 mm to ciężka paleta drewniana przeznaczona do większych transportów. Dzięki większej masie własnej sięgającej około 15 kg, palety przemysłowe mają również wyższą nośność.

NDHP Polska rozumie zróżnicowane potrzeby przemysłu, Sprzedaż palet handlu oraz logistyki, oferując szeroką gamę palet drewnianych, które sprostają wymaganiom każdej z tych branż. W naszej ofercie znajdują się palety Euro Epal, które dzięki zgodności z normami europejskimi są idealne dla firm operujących na rynku międzynarodowym. Jako certyfikowany producent palet Euro, dostarczamy wyłącznie oryginalne produkty, wyprodukowane zgodnie z europejskimi normami i spełniające wymagania organizacji Epal. Dostarczamy także palety jednorazowe, stanowiące ekonomiczne rozwiązanie dla transportu towarów, które nie wymagają wielokrotnego użytkowania.

Report this page